Modeláž nehtů

UV a LED gely na šablonky. 

Pracujeme s kvalitními výrobky značky PLATINUM, EXPA NAILS, LCN, AGLIA, EBD 

Tato modeláž se provádí UV (LED) gelem, který se nanáší na šablonu zasunutou pod přírodní nehet a nechává se vytvrdit v UV lampě. Následně se v několika vrstvách nanáší UV gel, který se nechá vytvrdit v UV lampě. Upraví se do požadovaného tvaru a délky a dále je můžeme lakovat či zdobit. Modeláž je zakončena nanesením vrchního lesku.

Je vhodnější především z důvodu, že není potřeby lepení typů a opětovnému pilování přírodního nehtu. Vhodná pro zákaznice, které mají nekvalitní nehty, ale i pro zákaznice, které nemají čas na pravidelné udržování přírodních nehtů.

Ve studiu máme na výběr velké množství různých barevných gelů, třpytek, kamínků, nálepek, obtisků.

Gelová modeláž je skvělá volba pro zákaznice, které chtějí mít stále krásné a dlouhé nehty. V dnešní době je to nejžádanější úprava nehtů. Protože gel je dokonale průhledný, vypadají gelové nehty přirozeně. Gelové nehty jsou tenké, pružné a částečně prodyšné. Přesto jsou velmi pevné a lze s nimi zvládnout všechny běžné činnosti. Lak na nich vydrží opravdu dlouho.

Gelové nehty nevyžadují žádnou zvláštní péči, stačí pouze jednou měsíčně navštívit nehtové studio, která Vaši modeláž nehtů doplní. Gelová modeláž vyřeší Vaše problémy s vadami nehtů, jako jsou popraskané nebo deformované nehty. Gelové nehty lze aplikovat na jakýkoliv tvar i velikost nehtu.

Jaký zvolit tvar nehtů? Záleží jen na Vás, jaký tvar si vyberete. Základní tvary nehtů jsou kulaté, oválné, hranaté (počítačové), špičaté. Délku nehtů si můžete zvolit podle svého uvážení. Pokud máte nehty prodloužené poprvé, je lepší co možná nejkratší délka nehtů.

Potažení přírodních nehtů UV gelem na vlastní nehty

Modeláž nehtů gelem lze provádět i přímo na vlastní nehty, pokud máte správnou délku a tvar nehtů. Na upravené vlastní nehty se v několika vrstvách nanese gel, který se nechá zatvrdnout pod UV lampou. V tomto případě se nehty neprodlužují, pouze se zpevní. Dají se samozřejmě také zdobit.