Manikúra

vhodná pro zákaznice, které preferují přírodní nehty. Pocedura zahrnuje ošetření rukou s důrazem na nehty a jejich okolí, Vaše nehty budou upraveny do požadované délky a tvaru. Z okolí nehtu bude šetrně odstraněna odumřelá nehtová kůžička. Proveden bude peeling. Součástí manikúry může být i lakování nehtů.

Klasickou manikúru můžeme spojit s výživnou maskou, nebo parafínovým zábalem, který je příjemnou formou péče o naše ruce. Toto ošetření je vhodné v každé roční době.

Upravené nehty jsou nedílnou součástí image a důležitou vizitkou každé ženy či muže. Pokud někomu podáte ruku s neupravenými nehty, dobrý dojem je ihned pryč. Nepodceňujte proto péči o Vaše nehty, jejich vzhled okolí hodně napoví o Vaší osobnosti.
Pěstěné a hezké nehty přispívají k celkovému vzhledu a přitahují pozornost stejně jako dokonale upravené vlasy, make-up či vkusné oblečení.

P-Shine

JAPONSKÁ METODA P-SHINE – leštění nehtů včelím voskem, které vydrží cca 2 – 3 týdny. Díky P-shine si udržíte nehty vysoce lesklé a navíc dojde k jejich zpevnění, zlepšení pružnosti a sníží se jejich lámavost. P-shine je vhodná i pro alergiky.

Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Tím je chrání před nepříznivými vlivy. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

Hlavními složkami P-Shine jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Parafínové zábaly

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se nanese peeling k odstranění odumřelých buněk pokožky a poté výživný krém nebo maska, která se pak beze zbytku vstřebá. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Vaše pokožka bude po zábalu krásně jemně hedvábná a dojde k jejímu viditelnému a okamžitému omlazení.